Skip to main content

LITTLE AMERICA

Your Gateway to World-Class Shopping and Living.

odetenadolu
ДЕЛОВЕН

LA Mall

Трговскиот центар Little America нуди врвно шопинг искуство кое ќе има дизајнерски бутици, маркети, врвни ресторани во елегантна и модерна средина. Софистицираниот и модерен дизајн на трговскиот центар, заедно со неговиот неспоредлив избор на брендови, ресторани, продавници за мода и начин на живот, го прават да биде совршено место за шопинг, оброк и релаксација во стил.

СТАНБЕНИ

LA Апартмани

Апартманите во Little America се доказ за модерната архитектура и иновативната технологија, со врвни орнаменти и енергетски ефикасни уреди за софистициран животен стил. Жителите можат да уживаат во удобностите како фитнес центар, базен на покрив, и места за рекреација, во самите згради. Но исто така директен пристап до рестораните и продавниците во LA Square и LA Mall, за совршено урбано живеење.

Иновативна технологија
Модерна архитектура

иновација 

иновација 

иновација 

иновација 

иновација 

ПОРТФОЛИО

Со труд и посветеност го правиме градот поубав.

Филтер

Little America Apartment, Macedonia
Деловен

LA Mall Покрив

Кровот на Little America Mall нуди прекрасен поглед на градот и стилски декор, идеален за настани на отворено. Кровот вклучува удобно седење, јами за оган и бар, создавајќи совршен амбиент за релаксација или дружење со пријателите и колегите.
LA Hotel
Деловен

LA Хотел

Хотелот Little America нуди луксузно сместување со пространи соби за гости, врвни удобности и различни опции за јадење и рекреација. Идеален и за одмор и за деловни патници, исклучителната услуга и одличната локација на хотелот овозможуваат софистициран и релаксирачки престој.
LA Square
Станбени

LA Плоштад

Плоштадот Little America е жив центар на проектот Little America, кој нуди различни опции за јадење и забава за посетителите да уживаат. Ова привлечно место за собирање е совршено место за одмор, јадење и дружење во срцето на проектот.

Little America  

Little America  

Little America  

Your Gateway to WorldClass Shopping and Living. 

Your Gateway to WorldClass Shopping and Living. 

Your Gateway to WorldClass Shopping and Living. 

Little America Mall, Hotel and Apartments