LA Mall Покрив

Кровот на Little America Mall нуди прекрасен поглед на градот и стилски декор, идеален за настани на отворено. Кровот вклучува удобно седење, јами за оган и бар, создавајќи совршен амбиент за релаксација или дружење со пријателите и колегите.

LA Mall Покрив

Кровот на Little America Mall е уникатен и привлечен простор кој нуди спектакуларен поглед на градот. Со својот простран распоред и стилски декор, тој е совршен амбиент за настани на отворено, од коктел забави до корпоративни функции. На покривот, исто така, има различни удобности, вклучувајќи удобно седење, оган јами и бар. Без разлика дали сакате да се опуштите и да се релаксирате или да се дружите со пријателите и колегите, покривот на трговскиот центар Little America е совршено место за со стил да ги погледнете глетките и звуците на градот.